فال روزانه جمعه 27 شهریور 1394 - وب سایت مروه- عاشقانه ،سرگرمی ،تفریحی،کلیپ

دسته بندی
تبلیغات

گردنبند مرغ آمین شهرزاد

کمک به سازمان خيريه محک

نوشته های تازه
نوشته های محبوب
نوشته های تصادفی
کانال تلگرام وب سایت

سلام به دوستان عزیز
برای دریافت جدیدترین کلیپ های عاشقانه، متن ، آهنگ و جملات زیبا، میتونید لینک زیر را با برنامه تلگرام باز کنید و پس از مشاهده صفحه کانال روی قسمت join پایین کلیک کنید تا به عضویت کانال درآیید.
https://www.telegram.me/maryvah

موسیقی
ghalbam     
جستجو در مطالب

آخرین دیدگاه ها
فال روزانه جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
فال روزانه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۷ شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک! شما می خواهید با انرژی تمام سال جدید زندگیتان را آغاز کنید و از ابتدای امسال به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید. ولی باید کمی صبور باشید، مهمانی ممکن است کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید شروع شود. با پیش رفتن امسال سرعت پیشرفت ها و موفقیت هایتان نیز بیشتر و بیشتر خواهند شد، ولی باید ابتدا به موضوعات پیش پا افتاده رسیدگی کنید. با فرا گرفتن  ویژگی های ارزنده صبر و اراده و پشتکار به پاداش های قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد. تلاش هایتان تا اواخر آبان ماه به ثمر خواهند نشست و نتایج برخی از زحمات و کارهای سخت خود را خواهید دید. با فرا رسیدن زمستان قدرت و موفقیت بیشتری در انتظارتان خواهد بود. ریسک های حساب شده به ویژه در زمینه مسائل اقتصادی و کاری برایتان فرصت های بسیار خوبی به همراه خواهند داشت.

برای مشاهده فال روی ادامه مطلب کلیک کنید

فـال روزانـه - Daily Omen
با وجود این که در گذشته به برخی از اهداف کلی خود رسیده اید، در حال حاضر احساس می کنید در رابطه با اهداف بزرگی که برای زندگیتان دارید باید ببینید چه چیزهایی در انتظارتان هستند و برنامه ریزی های دقیق و دراز مدت داشته باشید. چنانچه روابط عاطفیتان روبراه هستند و مشکل خاصی با کسانی که برایتان مهم هستند ندارید اکنون زمان مناسبی است تا با خیال راحت به چیزهای دیگر رسیدگی کنید. می توانید زمانی را صرف یادگیری کنید و علاوه بر ارضای حس کنجکاویتان اطلاعات لازم برای تبدیل ایده های انتزاعی خود به واقعیت قابل لمس را به دست بیاورید. مسئله ای که به نظر شما مسخره و بی اهمیت می آید ممکن است باعث دلخوری عشقتان شود، حواستان را خوب جمع کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

طی چند سال گذشته روابطی که داشته اید منبع مستقیم فراگیری درس هایی ارزنده برای شما بوده اند. شما باید سعی کنید درس هایی که یاد گرفته اید را به کار بگیرید و در رفتار خود نیز نشان دهید تا به پیشرفت شخصیت خود نیز کمک کرده باشید. وقتی می بینید که نمی توانید روی حمایت مالی و یا عاطفی دیگران حساب باز کنید باید بتوانید مستقل باشید و روی پای خودتان بایستید. کنار آمدن با این محدودیت ها روی رشد فردی و خود کفایی شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. اگر کسی سعی کرد مسئولیت های خودش را به گردن شما بیندازد خودتان را عصبانی نکنید و در آرامش تمام اول به کارهای خودتان برسید، اگر در پایان کار وقت اضافه ای داشتید به او کمک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
این روزها احساس می کنید که انتظارات اطرافیانتان از شما زیاد شده است، ولی این در واقع تنها نشان دهنده این است که شما نیاز دارید کمی در عملکرد خود تغییر ایجاد کرده و جدیت بیشتری در کارهایتان داشته باشید. ارتباطات شما با دیگران این فرصت را برایتان فراهم می کنند که روابط سالمتری در زندگی خود به وجود بیاورید. عمق بخشیدن به روابط اجتماعیتان به شما این قدرت را می دهد که خیلی بیشتر از آنچه که انتظارش را دارید به دست بیاورید. روح ماجراجوی شما آرام و قرار ندارد، پس کمی ماجرا و هیجان را در برنامه خود قرار دهید. اگر خودتان را در خانه حبس نکنید این آخر هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان می تواند باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

گاهی وقت ها دانستن این که در زندگی چکار باید کرد لزوما به این معنی نیست که می توانید آن کارها را انجام دهید. در حال حاضر باید تمام  اطلاعات و دانسته های خود را به کار بگیرید. با وجود این که هنوز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن پیش رو دارید، اگر با قدم های کوچک شروع کرده و پیش بروید به مرور زمان به جاهای خیلی خوبی خواهید رسید و موفقیتتان حتمی خواهد بود. سرزندگی شما بهترین نشانه حال روحی شما با وجود فشارهای زیادی است که دارد به شما وارد می شود. ورزش کردن را حتما در برنامه روزانه خود قرار دهید، این کار روی رژیم غذایی و در نهایت سلامتتان تأثیرات بسیار خوبی خواهد داشت.
فـال روزانـه - Daily Omen

به کار گرفتن خلاقیت فوق العاده ای که دارید برای انجام فعالیت هایی که نتایجی قابل لمس برایتان خواهند داشت می تواند زندگیتان را برای همیشه عوض کند. امروز باید به همه دنیا نشان دهید که وقتی حرف عشق در میان باشد با کسی شوخی ندارید. به ارتباط خود با بچه ها توجه کنید، شما از آنها چیزهای زیادی می توانید یاد بگیرید. ببینید چقدر در رویکرد خود نسبت به زندگی و انتخاب های پیش رویشان آزادانه عمل می کنند و به لذت و شادی اجازه می دهند وارد زندگیشان شوند. با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید؛ این کار به نفع شما خواهد بود و به شما قدرت بیشتری خواهد بخشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نظر می رسد در حال حاضر در شرایطی قرار گرفته اید که تأثیر کارهای گذشته تان را روی زمان حال دارید می بینید. خانه و خانواده در مرکز توجهتان قرار گرفته اند و رابطه ای که با پدر و مادر و یا فرزندانتان دارید اهمیت ویژه ای برایتان پیدا کرده اند. مسائل خصوصیتان به توجه ویژه شما نیاز دارند و باید مسئولیت هایتان را بپذیرید. یادتان باشد تصمیماتی که الان می گیرید تا چند سال زندگی شما و کسانی که دوست دارید را تحت الشعاع قرار خواهند داد، پس تا جایی که می توانید با دقت و حساب شده گام بردارید. وقت آن رسیده است که ترس هایی که مانع از پیشرفت شما در راهتان به سوی آینده ای موفق می شوند را کنار بگذارید و روی افکار مثبت متمرکز شوید.

 فـال روزانـه - Daily Omen
در حال حاضر برای گفتن حرف های بی معنی و بی سر و ته اصلا در وضعیت خوبی نیستید. بهتر است فقط حرف هایی را بزنید که دقیقا منظورتان را منتقل می کنند و با حرف های بیهوده و نسنجیده خودتان و دیگران را به دردسر نیندازید. طی چند سال گذشته در مورد مسئولیت هایتان خیلی با احتیاط و دقیق عمل کرده اید، ولی اکنون زمان آن فرا رسیده است که در برنامه روزمره خود تغییراتی ایجاد کنید که به مرور زمان تمام زندگی شما را بازسازی و متحول کنند. به جای این که با فکر کردن به فاصله موجود بین شما و اهداف دراز مدتتان خودتان را دلسرد کنید، با تعیین اهداف کوتاه مدت و دست یافتنی که در نهایت شما را به اهداف اصلیتان می رسانند به خودتان انرژی بدهید.
فـال روزانـه - Daily Omen

بعد از مدت ها احساس راحتی و آرامش بسیاری می کنید، شاید در تمام سه سال گذشته اینقدر احساس آرامش نکرده باشید. هنوز برای جشن و پایکوبی زود است، ولی حالا دیگر دانه های لازم را برای آینده خود کاشته اید. حتی در بدترین شرایط هم که باشید داشتن دقت و نظارت کافی به بودجه و وضعیت مالیتان به شما کمک خواهد کرد که بدون مواجهه با مشکلات جدی به مسیر خود ادامه بدهید. شما اکنون باید ارزش هایتان را به طور مجدد اولویت بندی کنید و ببینید کدام یک از آنها برای شما بیشترین اهمیت را دارد و بر اساس آن قدم های بعدی خود را در مسیر زندگی انتخاب کنید. امروز از ناشناخته ها نترسید و به آنچه که احساس درونیتان به شما می گوید اعتماد کرده و پیش بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen
قدرت تمرکز شما روز به روز دارد بیشتر می شود. با وجود این که رفتار جدیتان شما را قادر می سازد تا بیشتر از همیشه در کارهایتان موفق باشید، این را هم باید در نظر داشته باشید که تمرکز بیش از حد روی موانع و محدودیت ها باعث می شود که نتوانید پتانسیل خود را برای رسیدن به موفقیت درک کنید. فرقی ندارد که در چه سن و سالی هستید و پیر هستید یا جوان، داشتن نگاهی مثبت به شما کمک می کند تا به بلوغ فکری لازم برای یادگیری روش صحیح مدیریت زندگی خود برسید. دست از به تأخیر انداختن انجام کارهای واجبی که دارید بردارید و دست به کار شوید. شما همان چیزی را که می کارید درو خواهید کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما دی ماهی ها در زمینه برنامه ریزی های دراز مدت و اجرا و به موفقیت رساندن آنها قهرمان هایی تمام عیار هستید. شما در خود یک توانایی خارق العاده دارید که شما را قادر می سازد امروز حساب کنید چه کارهایی باید انجام دهید که فردا به خواسته خود برسید. در حال حاضر آمادگی به پایان رساندن کارهای نیمه تمام قبلیتان را دارید، پس به جای شروع کردن پروژه های جدید اول کارهای قدیمیتان را به انمام برسانید. اکنون زمان کنار گذاشتن چیزهایی که دیگر به دردتان نمی خورند فرا رسیده است. وقتی سبک بار پیش بروید دستتان برای بهره بردن از فرصت هایی که پیش رو دارید آزادتر است. به جای این که همه حرف هایتان را در دلتان انبار کنید، امروز در مورد آنها با دیگران حرف بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شرکت در فعالیت های گروهی، از تفریح و سرگرمی با دوستان گرفته، تا فعالیت های پژوهشی یا کارهای عام المنفعه ایده خیلی خوبی به نظر می رسد. ولی رفتارهای سرخودانه و مخالفت هایتان با دیگر اعضای گروه باعث می شود که خودتان را در گروه مانند یک غریبه احساس کنید. باید یاد بگیرید که خودتان را با سایر اعضای گروه هماهنگ کنید. مقاومت بیهوده است، اگر می خواهید در فعالیت های اجتماعی خود موفق باشید باید کنار آمدن با دیگران را یاد بگیرید. ماموریت شما این است که همزمان با حفظ کردن شخصیت خود گام برداشتن در جهت منافع کل گروه را نیز فرا بگیرید. وقت آن رسیده است که کمی در نگرش های خود تغییر ایجاد کنید، گوش کردن به حرف ها و عقاید دیگران در این راه به شما کمک خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

این اواخر در محل کارتان هر طوری که عمل کرده باشید نتیجه آن را به زودی خواهید دید و بسته به نوع عملکردتان تشویق و یا تنبیه خواهید شد. اگر تمام تلاش خود را کرده باشید و با تعهد بهترین عملکرد ممکن را از خود ارائه داده باشید زحماتتان به خوبی و به گونه ای که لایقش هستید به زودی نتیجه خواهند داد و مسئولیت هایی جدید و یا حقوقی بیشتر را برایتان به همراه خواهند داشت. ولی اگر تنبلی کرده باشید باید خودتان را آماده کنید تا کم کاری های خود را جبران کنید. بیخود نیست که از قدیم گفته اند هر چه بکاری همان را درو خواهی کرد. مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.
برچسب‌ها: , , ,

بخش نظرات

فرستادن دیدگاه